Vos kelios minutės pėsčiomis iki Baltijos jūros

Vila BELVILIS

200 m nuo J. Basanavičiaus alėjos
7 kambariai, 22 miegamos vietos

Apie mus

Moderni vila pajūryje

Tik viena kita minutė pėsčiomis ir Jūs Basanavičiaus alėjoje (200 m), ant Palangos tilto, prie jūros (300 m), pušyno, Tiškevičių parke (1.2 km) ar prie Palangos bažnyčios. Tik spėk rinktis.

O tuo pačiu – pilnas privatumas, pačiame Palangos centre, Kultūros Paveldo apsaugos zonoje esančioje, naujos statybos Viloje.

Vila Belvilis tai:

Vila Belvilis- tai daugiau nei tik namai Palangoje. Tai visos atostogų fantazijos vienoje vietoje.

Atvažiavus- nebesinori ir išeiti. Čia smagu bet kokiu oru. „VilaBelvilis” – toli nuo rūpesčių

Palangos Vila, tai:

  • Pilnas Jūsų privatumas ir komfortas- uždaras 8.2 arų ploto kiemas apsuptas augalų, o Vilos svetainė apjungta su vidiniu kiemu taip, kad Jūsų niekada nematys praeiviai.
  • 300 kv.metrų ploto Viloje ir 36 kv.m pirtyje viskas įrengta taip, kad Jūs nepriklausytumėte nei nuo oro, nei nuo kaimynų, nei nuo kitų pašalinių. Privatumą užtikrins ne tik uždaras kiemas, bei ir praėjimas tik su kortele.
  • Nemokamas belaidis interneto ryšys, televizija, gaisrinę signalizaciją, visur oro vėsinimo sistema, didžiulė svetainė sujungta su kiemo erdve, virtuvė, žaidimų kambarys.
  • Tik Jūms skirtas parkavimas 4 automobiliams uždarame vidniame kieme.
  • Privačiame kieme Jūsų laukia ir šildomas vanduo vasarą lauko baseinas (ne mažiau 28ºC), su priešsrove plaukimui. Šalia baseino – visus metus karšta sūkurinė vonia (36ºC). Šalia baseinų, saulės gultai, pievutė, kepsninė, malkomis kūrenama pirtelė.
  • Čia 22 stacionarios vietos su atskirasia san.mazgais: trys dviviečiai kambariai antrame aukšte ir keturi keturviečiai kambariai trečiame (juose po dvi lovėlės- stačias laiptais lipant į antresoles).

Jūsų patogiam poilsiui

Viskas, ko tik gali prireikti

Belaidis internetas

Televizija

Nemokamas parkingas

Gaisrinė signalizacija

Žaidimų kambarys

Sukūrinė vonia

Šildomas baseinas

Pirtis

Kainos

Kainos ir pagrindinės sąlygos

N

Vila nuomojama tik visa, ir tik Jums- vienai kompanijai. 8,2 a sklype, 336 kv.m. Vila, su baseinu, džiakuzi, pirtimi, svetaine, virtuve, rūsiu, teritorija ir parkavimu vidiniame kieme 4-iems automobiliams. Viloje yra 22 miegamos vietos.

N

Visos Vilos nuomos kaina, jei Viloje apsistoja mažiau nei šeši žmonės – 800 €/parai plius 70 eurų/para kiekvienas papilodomas poilsiautojas. Vila yra nuomojama tik ne trumpesniam nei dviejų parų laikotarpiui.

N

Nuomojant Vilą ilgesniam nei 7-ynių parų laikotarpiui, kiekviena sekanti para jau su 20% nuolaida.

N

Vila yra skirta tik poilsiui (nenuomojame vestuvėms, pokyliams ir kt. šventėms). Mes gerbiame kaimynus, kurie taip pat gerbia mus, todėl iš esmės čia niekas aplinkui lauke netriukšmauja net dienos metu: galioja tylaus poilsiavimo ir kaimynų gerbimo tradicijos ir reikalavimai.

N

Vila yra skirta tik poilsiui (nenuomojame vestuvėms, pokyliams ir kt. šventėms). Mes gerbiame kaimynus, kurie taip pat gerbia mus, todėl iš esmės čia niekas aplinkui netriukšmauja net dienos metu: galioja bendrosios Palangos tylaus poilsiavimo ir kaimynų gerbimo tradicijos ir reikalavimai.

N

Viloje negyvenantys asmenys negali naudotis Vilos patalpomis ir teritorija- jie už tai nemoka.

N

Vilos viduje- draudžiama rūkyti, nes nerūkančių mūsų yra dauguma (rūkymo vieta yra lauke prie vartų).

N

Gyvūnai- mes juos mylime, tačiau kiekvienu atveju sprendžiame individualiai, jie leidžiami tik suderinus iš anksto gyvūnų priežiūros taisykles.

Kviečiame apsilankyti

Susisiekite su mumis!